ERKA'DA KARİYER 

İnsan Kaynakları ile ilgili öncelikli amacımız her zaman değişime ve gelişime açık, enerjik, motivasyonu yüksek, katkıları ile ERKA GRUBU’nu geleceğe taşıyacak mutlu çalışanların aramıza katmaktır.

Genel prensip olarak doğru yetenekleri, doğru iş pozisyonlarıyla eşleştirerek şirketimizi ve çalışanlarımızı geleceğe taşıyacak en doğru kararları almaktayız. 

Çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaya yardımcı olabilmek için çeşitli eğitim ve konferanslara katılım imkanı sunuyor, belli süreçlerde de bilgi ve yetkinlik performans değerlendirmeleri yapıyoruz. Bu sayede çalışanlarımıza hem yeni ufuklar kazandırabilecek gelişim çözümleri üretiyor, hem de potansiyel olarak belirlenmiş ve gelişim gösteren çalışanlarımızın daha üst rollerde bulunmaları ya da farklı departmanlarda görev almaları için destek oluyoruz.

ERKA GRUBU'nun geleceği tüm ekip arkadaşlarının girişimci ruhu ile şekillenip, onların yaratıcı fikir ve katkıları, ERKA GRUBU’nun başarılı gelişimini sağlayan en önemli unsurlarıdır. 

Kariyerlerini ERKA GRUBU markaları ile sürdürmek isteyen herkesle, firmamızın hedeflerini yakalamak için birlikte çalışmak istiyoruz.

Siz de ekibimize katılmak istiyorsanız, güncel özgeçmişinizi info@erkaturizm.com mail adresine gönderebilirsiniz.

© 2019 ERKA GRUBU Tüm Hakları Saklıdır.