Değerli İş Ortaklarımız ve Sevgili Çalışma Arkadaşlarım,

Dünyada ve ülkemizde sektördeki hareketin yavaşladığı, iş dünyasının sert rüzgarlara maruz kaldığı bir dönemde; ERKA GRUBU olarak kısa süre içinde günden güne büyüyerek yaptığımız atılımlarla adımızdan sıkça söz ettirmeye başladık.   

Kurumsal seyahat ve etkinlik yönetimi alanında uzun yıllardır yüzlerce firmanın çözüm ortağı konumunda aktif olarak rol alan ekibimiz ile, sektördeki rekabet akışını yenilikçi ruhumuz ve geliştirici yapımız sayesinde farklı bir boyuta taşımanın gururunu yaşamaktayız. 

Grubumuzun hızlı büyümesinde ve bugünkü başarısında, içimizde taşıdığımız girişimci ruhun ve hassas dengeleri doğru kurabilmenin payı büyüktür. 

Kurumsal dünyada rol alan dev firmaların seyahat & organizasyon faaliyetlerini farklı bir vizyon ve proaktif bir yaklaşım yöntemi ile ele almamız, iş birlikteliklerimizin uzun yıllar boyu başarılı bir şekilde devam etmesine imkan sağlamaktadır. 

ERKA GRUBU çatısı altında genç, dinamik ve her biri alanında profesyonel konumda olan uzun süredir birlikte yol arkadaşlığı yaptığım ekibimle birlikte faaliyetlerimizi yine ezber bozan ve inovatif çalışma şekilleri ışığında yeni projeler üreterek sürdürmeyi hedeflemekteyiz. 

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda yeni yatırımlar yapmaya, teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak başarılarımızı sürdürmeye kararlı ve heyecanlıyız. Hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda ilerlerken gücümüzü ERKA GRUBU’nun siz değerli iş ortakları ve iş arkadaşlarımızdan aldığımızı da belirtmekten onur duyarım. 

Bizlere inanan, güvenen ve katkıda bulunan tüm iş ortaklarımıza, ERKA GRUBU adına teşekkürlerimi sunarım. 

SERHAT KAHRAMAN 
CEO & YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

© 2019 ERKA GRUBU Tüm Hakları Saklıdır.