ERKA GRUBU HAKKINDA

ERKA GRUBU, Kurumsal Seyahat ve Etkinlik yönetimi alanında, profesyonel ekibi ve sektörde kazandığı tecrübe ile 2017 yılından beri yüzlerce firmanın çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Memnuniyet ve güven ortamında iş ortaklarına kurumsal dünyada ihtiyacı olan tüm hizmetleri tek bir çatı altında sunan ERKA GRUBU, sektördeki rekabet akışını farklı bir boyuta taşımakta ve kısa zaman içerisinde yapmış olduğu atılımlarla da adından sıkça söz ettirmektedir. 

ERKA GRUBU, Kurumsal dünyanın içerisinde yer alan dev firmaların tüm seyahat ve organizasyon faaliyetlerine kendine özgü ve yenilikçi bir yönetim anlayışıyla yön vermektedir. İş ortaklarının ihtiyaçlarına kısa sürede ve kalıcı çözümler üretmesi ile iş birliklerinde kalıcı bir güven ortamı oluşmasını sağlamıştır.

Genç, dinamik ve alanında profesyonel olan kişilerden oluşan ekibiyle birlikte ERKA GRUBU, ezber bozan ve daha inovatif çalışma şekilleri ile yeni projeler üreterek pazara farklı bir soluk getirmeyi hedefliyor.

ERKA GRUBU çatısı altında faaliyet alanlarına göre oluşturduğu konsept markalarını gelin birlikte tanıyalım.

Ana markası ERKA TURİZM ile uçak bileti, konaklama, araç kiralama, transfer ve vize hizmetleri gibi kurumsal seyahat yönetimini üst düzey bir hizmet anlayışı ile sunmaktadır.

Faaliyet verdiği iş ortaklarına ayrıcalıklı bir ürün olarak sunduğu, kurum çalışanlarının rezervasyon yönetimini kolaylıkla yapabilmeleri için tüm teknolojik alt yapısını en son yenilikler ışığında ve kendi bünyesinde geliştirdiği yazılım ürünü; BİZİGO.COM ile fark yaratmaktadır.

ERKA GRUBU’na ait firmaların teknolojik gereksinimlerinin araştırma ve geliştirmesi için kurulan ERKA TECH, tüm alt yapı ve yazılımsal ihtiyaçların gerçekleştirmesinin yanında Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı tarafından verilen AR-GE Merkezi sertifikasına da sahiptir.

Halihazırda yüzlerce firmanın masa üstü bilgisayar, diz üstü bilgisayar, monitör, yazıcı, server, storage, autoloader ve network gibi bilgi teknolojileri alanındaki ihtiyaçlarının alt yapı planlaması, yönetim ve servis hizmetini veren REFORM, iş ortaklarına tek bir noktadan kiralama, bakım ve onarım imkanı sağlamaktadır. 

MAKİ, geniş ürün yelpazesi ile tüm Türkiye geneline ayrıcalıklı araç ve filo çözümleri sunmaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile mevcut iş ortakları ile yıllardır süregelen iş birlikleri bulunan MAKİ, ihtiyaçlara göre hizmet standardını özelleştirmesi ile ön plana çıkarak fark yaratmaya devam ediyor. 

© 2019 ERKA GRUBU Tüm Hakları Saklıdır.